Skip to primary content

swans on tea

Just another SFN Blogs site

swans on tea

Main menu

  • Home
  • A very little about me
  • Sample Page

Post navigation

← Previous Next →

I'd Buy That for a Dollar!

Posted on February 14, 2014 by swansont

A dollar that costs a dollar

I had one of those awesome experiences this week where a student thinks of a better question.

This entry was posted in Education, Math by swansont. Bookmark the permalink.
Proudly powered by WordPress